Carl Fredrik Kiörboe, oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): Hästar i idyllisk stallmiljö, monogramsignerad och daterad C.F.K.54, olja på duk, 30 x 37 cm.

smärre krackelyrer

519402

2018-03-01