Sidobord och fällbord

Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, på pelarfot, FÄLLBORD, 18/1900-tal, med svarvad fot i björk resp. svärtad, höjd ca 70, 28,5x41 resp. höjd 75, 55x55 cm

Sprint saknas till fällbord, mindre kantlagning

519410

2018-02-10