Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Metande figurer, signerad (dubbelsignerad), möjligen C.Johansson, blandteknik, ca 33x43 cm, även bemålad baksida
519432
2018-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här