Antoine Watteau, hans efterföljare olja på pannå

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

ANTOINE WATTEAU, hans efterföljare (1900-tal): Sällskap i park, olja på pannå, 24,5x24,5 cm

519444

2018-02-11