Stockholms Auktionsverk X Layered holländsk skola
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 76,5x105 cm
Slitage, dubblerad, krackelyr
519457
2018-02-12