Philip von Schantz Blå druvor litografi

Klubbat för:

10 500 SEK

2 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): "Blå druvor", signerad och daterad von Schantz -86, färglitografi, 49/275, bladmått ca 57x78 cm

Oramad

519465

2018-02-11