Klubbat för:
10 500 SEK
2 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): "Blå druvor", signerad och daterad von Schantz -86, färglitografi, 49/275, bladmått ca 57x78 cm
Oramad
519465
2018-02-11