Fåtöjer 1 par

Fåtöjer 1 par
Fåtöjer 1 par
Fåtöjer 1 par
Fåtöjer 1 par
Fåtöjer 1 par
Fåtöjer 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, Larsson och Nilsson "Lani", etikettmärkta Lani, textilklädsel med betsade ben i ek, sitthöjd 44 cm, höjd 102 cm

Bruksslitage, bleknad i textilen

519468

2018-02-10