Stockholms Auktionsverk X Layered Aldo Tura

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

ALDO TURA, termoskannor, 2 st., Italien, 1950/60-tal, klädda i lackat getskinn, etikettmärkta Tura made in Italy, höjd 28,5 - 29,5 cm

smärre slitage, en propp med spricka

519469

2018-02-12