Stockholms Auktionsverk X Layered golvlampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing och träfot, höjd 146 cm

Slitage

519477

2018-02-12