Urnor 1 par Rörstrand 1900-talets början

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNOR, 1 par, Rörstrand, 1900-talets början, blå-lilaglasyr, höjd ca 34,5 cm

Krackeleringar och några mindre glasyrdefekter

519498

2018-02-10