Herrfickur i silver 1800-tal England
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, silver, England, London 1875, vitemaljerad urtavla med romerska siffor, ankargång, boettnr. 2155, märk i boett E.W, diameter 56,7 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
519515
2018-02-11