Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANDREAS MÖLLER (1684-1762): Porträtt av ung Karl XII, miniatyr, gouache på ben, signerad Möller 1715, bildstorlek 9,5 x 7 cm
Retusch, smärre repor, lös ram
519556
2018-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här