Andreas Möller miniatyr 1700-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDREAS MÖLLER (1684-1762): Porträtt av ung Karl XII, miniatyr, gouache på ben, signerad Möller 1715, bildstorlek 9,5 x 7 cm

Retusch, smärre repor, lös ram

519556

2018-02-11