Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Le Tamis, 1971, signerad och numrerad Tapies 19/75, etsning med relieftryck, tryckt och editerad av Maeght, Paris, bladmått ca 65 x 89,5 cm,
LITTERATUR: Galfetti 275
I svart ram
519557
2018-02-26