Bengt Lindström En samlares hem

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Thord, signerad
Lindström, olja på duk, ca 41x33 cm.

519560

2018-02-26