Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSERVIS, 3 dlr, silver, 1920/30-tal, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, de två senare förgyllda inuti, kannans höjd ca 11 cm
Smärre slitage.
519565
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här