Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄGARE, 6 st., silver, förgyllda inuti, svensk kontrollstämpel, 1929, med gravert monogram, höjd ca 10,5 cm, vikt ca 348 g, etui
Smärre slitage, etui trasigt.
519566
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här