Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, 6 st., silver, förgyllda inuti, svensk kontrollstämpel, 1929, med gravert monogram, höjd ca 10,5 cm, vikt ca 348 g, etui

Smärre slitage, etui trasigt.

519566

2018-02-13