Madonnabild oljemålning

Madonnabild oljemålning
Madonnabild oljemålning
Madonnabild oljemålning
Madonnabild oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnabild, olja på duk, ca 47x37 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

519585

Päivämäärä:

2018-02-11