Madonnabild oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnabild, olja på duk, ca 47x37 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
519585
Päivämäärä:
2018-02-11