Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin, olja på duk, ca 107x81 cm

Omfattande skador, färgbortfall

519587

2018-02-11