Zoltan von Boer oljemålning

Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

4 000 SEK

ZOLTAN VON BOER (Ungern född 1924): Ansikte, signerad och daterad á tergo Zoltan von Boer 1969, olja på pannå, ca 27x22 cm

519591

2018-02-11