Max Walter Svanberg

Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): (4) Komposition med kvinna och fågel, signerad, numrerad 212/235, färgoffset, bladmått 64x47 cm

519599

2018-02-11