Torun Bülow Hübe ring 18 k guld
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TORUN BÜLOW HÜBE, ring, 18 k guld, vändbar platta med planslipad pärlemor resp. labradorit, Georg Jensen, Denmark, design no 1419 B, stämplad TORUN, ringstorlek ca 16,5 mm, total vikt 6,5 g
Stenar med repor
519602
2018-05-09