John Hoppner, hans krets 1700-tal olja
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHN HOPPNER, hans krets, engelsk skola (1700-tal): Porträtt av dam klädd i "Chemise a la Reine" eller "Gaulle" från 1780-talet, olja på duk, 76x63 cm
Old Master-special
lagning, retuscher
519608
2018-03-01