John Hoppner, hans krets 1700-tal olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHN HOPPNER, hans krets, engelsk skola (1700-tal): Porträtt av dam klädd i "Chemise a la Reine" eller "Gaulle" från 1780-talet, olja på duk, 76x63 cm

Old Master-special

lagning, retuscher

519608

2018-03-01