Henri D´anty

Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty
Henri D´anty

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI D´ANTY (Frankrike, 1910-1998): Vinterlandksap, signerad D´Anty, olja på duk, 55x200 cm

519609

2018-02-11