Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
WILLIAM HAMMER (Danmark 1821-1889): Stilleben med vindruvor och fikon, signerad och daterad William Hammer 1870, olja på duk, 42,5 x 34 cm
Lagning
519617
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här