William Hammer oljemålning

William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning
William Hammer oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

WILLIAM HAMMER (Danmark 1821-1889): Stilleben med vindruvor och fikon, signerad och daterad William Hammer 1870, olja på duk, 42,5 x 34 cm

Lagning

519617

2018-03-12