Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, ärtlänk, dekor av 2 cabochonslipade safirer, längd ca 19 cm, totalvikt ca 34 g
Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg på safirerna
519636
2018-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här