Simon Gavania pall Campbell´s soup
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIMON GAVINA, pall, "Omaggio ad Andy Warhol", Ultramobile Collection, Studio Simon, Bologna, Italien, . Etikettmärkt "OMAGGIO A: WARHOL, ULTRAMOBILE, SIMON, BOLOGNA ITALY", lackerad metall i rött, svart och vitt, tygklädd kudde, höjd ca 42, diameter 31 cm
Slitage, märken och bucklor
519643
2018-02-13