Simon Gavania pall Campbell´s soup

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIMON GAVINA, pall, "Omaggio ad Andy Warhol", Ultramobile Collection, Studio Simon, Bologna, Italien, . Etikettmärkt "OMAGGIO A: WARHOL, ULTRAMOBILE, SIMON, BOLOGNA ITALY", lackerad metall i rött, svart och vitt, tygklädd kudde, höjd ca 42, diameter 31 cm

Slitage, märken och bucklor

519643

2018-02-13