Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): skulptur, signerad och daterad Falk 82, aluminiumprofiler på svart sockel, höjd ca 52 cm

Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb

519647

2018-02-13