Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Den helige Franciskus, olja på duk, ca 50x37 cm
Repor, retuscher
519648
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här