Oljemålning Holland 1700-tal

Oljemålning Holland 1700-tal
Oljemålning Holland 1700-tal
Oljemålning Holland 1700-tal
Oljemålning Holland 1700-tal
Oljemålning Holland 1700-tal
Oljemålning Holland 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Den helige Franciskus, olja på duk, ca 50x37 cm

Repor, retuscher

519648

2018-02-13