Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SVENSKA METALLVERKEN, bordslampa, art deco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme stående på tre örnar, höjd inkl. skärm ca 55 cm

Visst slitage

519659

2018-02-13