Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SVENSKA METALLVERKEN, bordslampa, art deco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme stående på tre örnar, höjd inkl. skärm ca 55 cm
Visst slitage
519659
2018-02-13