Helmut MAntel olja på duk

Helmut MAntel olja på duk
Helmut MAntel olja på duk
Helmut MAntel olja på duk
Helmut MAntel olja på duk
Helmut MAntel olja på duk
Helmut MAntel olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Segelbåtar i hamn, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 100x55 cm

519677

2018-02-13