Carl Birksö oljemålning

Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

CARL BIRKSÖ (född 1901-?): Interiör, signerad C Birksö, olja på duk, ca 39x29 cm

519678

2018-02-13