Roland Pantze oljemålning

Roland Pantze oljemålning
Roland Pantze oljemålning
Roland Pantze oljemålning
Roland Pantze oljemålning
Roland Pantze oljemålning
Roland Pantze oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND PANTZE(Född 1947) Motiv med vargar i vinterlandskap, signerad och daterad -89, olja på duk, ca 54x65 cm

519680

2018-02-13