Patrik Andiné

Patrik Andiné
Patrik Andiné

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PATRIK ANDINÉ, (född 1968): Isbjörnen och skönheten, signerad och numrerad 205/260, färglitografi, ca 41x55 cm

519681

2018-02-13