Bengt Åberg

Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg
Bengt Åberg

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015) "Fars blomma", signerad Åberg samt daterad 98 tergo, olja på duk, ca 45 x 37,5 cm.

519688

2018-02-13