Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, keramik, Rörstrand, 1900-talets början, jugend, signerad NL, höjd ca 27 cm
Mynning med tillverkningdefekt
519706
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här