Kaffekanna sockerskål gräddkanna rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDKANNA, 1900-talets början, rokokostil, importstämplar, kannans höjd 19 cm, total vikt ca 879 g

519714

2018-02-13