Piedestaler med marmorskiva

Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med stenskiva, förgyllda, höjd 64, 58x27 resp 65, 26x26 cm

Bruksslitage

519728

2018-02-13