JOHAN AUGUST HOLMQVIST motiv från Strömstad

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN AUGUST HOLMQVIST (1859-1942) "Utsigt över skärgården vid Strömstad", signerad A Holmqvist och daterad 1889, olja på duk, 41x61

ombronserad ram, smärre skdor

519743

2018-02-13