Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN AUGUST HOLMQVIST (1859-1942) "Utsigt över skärgården vid Strömstad", signerad A Holmqvist och daterad 1889, olja på duk, 41x61
ombronserad ram, smärre skdor
519743
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här