Le Corbusier färglitografi

Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter, Figuscen, signerad och daterad i trycket Le Corbuier -52, färglitografi, 63,5x49,5

519745

2018-02-13