Cecilia Sikström litografi

Cecilia Sikström litografi
Cecilia Sikström litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962: Porträtt, signerad och numrerad, litografi, tryckytans mått ca 88 x 46 cm

519747

2018-02-13