PIPSA PENTTI
Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Pipsa Pentti (1976-) Illustrationer till barnboken "Lyyli ja hurja Paperi-Hukka.
Sign. Bratislava 2017 & Mikkelin kuvitustriennale 2017. Litografi 29x28 cm.
Otava 2016, sid 21 & 19. Bok medföljer.
519762
2018-02-18