PIPSA PENTTI

PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI
PIPSA PENTTI

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

500 EUR

Pipsa Pentti (1976-) Illustrationer till barnboken "Lyyli ja hurja Paperi-Hukka.
Sign. Bratislava 2017 & Mikkelin kuvitustriennale 2017. Litografi 29x28 cm.

Otava 2016, sid 21 & 19. Bok medföljer.

519762

2018-02-18