Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
EDWARD HALD, skål med fat, "Korgmönstret", Orrefors, graverad dekor av blomsterkorgar samt kantbård, signerad Of. H.213.25.S, diameter 27,5, höjd med fat 10 cm
Skålen med smärre kantnagg
519767
2018-02-13