Nils Nilsson Skum blandteknik

Nils Nilsson Skum blandteknik
Nils Nilsson Skum blandteknik
Nils Nilsson Skum blandteknik
Nils Nilsson Skum blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Ren med släde, signerad samt daterad 11/11 1937, blandteknik (blyerts och krita), ca 23x31 cm

Med dedikation

519772

2018-02-14