Soffa
2018-02-13
519777
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 19/2000-tal, rokokostil, gråmålad, längd 138, sitthöjd 50 cm
Bruksslitage, ett ben med smärre lagning