Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FISKBESTICK, 6 knivar, 6 gafflar, silver, stämplade N.K 1920-tal, rokokostil, knivens längd 21,5, gaffeln 18 cm, vikt ca 605 g
Med monogram S
519780
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här